Biuletyn Informacji Publicznej
STAROSTWA POWIATOWEGO W GRUDZIĄDZU

Wyszukiwarka

Odnośniki

Intranet

Zaloguj się
:
:

Przejdź do: www.powiatgrudziadzki.pl

Treść strony

Rozpoczęcie konsultacji Programu współpracy powiatu grudziądzkiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami na rok 2013

Uprzejmie informujemy, że rozpoczęły się konsultacje projektu programu współpracy powiatu grudziądzkiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami na rok 2013.Zapraszamy w związku z tym przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na terenie Powiatu Grudziądzkiego lub na rzecz jego mieszkańców do zapoznania się z projektem „Programu współpracy powiatu grudziądzkiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami na rok 2013”. Informujemy, że możliwe jest zgłaszanie ewentualnych uwag, czy sugestii w odniesieniu do zapisów tego dokumentu.

Jednocześnie zaznaczamy, iż program ten stanowi podstawę współpracy z organizacjami pozarządowymi. Określa on, bowiem cele, zasady współpracy, zakres przedmiotowy, formy współpracy, priorytetowe zadania publiczne, które będą realizowane przy współudziale stowarzyszeń, fundacji i innych podmiotów działających w sferze pożytku publicznego.

Z uwagi na chęć budowy dialogu obywatelskiego oraz realizacji swych zadań ustawowych w ścisłej współpracy z trzecim sektorem, serdecznie zapraszamy do składania uwag i propozycji do przedmiotowego projektu.

Oczekujemy na opinie i wnioski w terminie do dnia 02 listopada 2012 r. Należy je wyrażać pisemnie i składać w następujący sposób:

- osobiście w siedzibie Starostwa Powiatowego w Grudziądzu, ul. Małomłyńska 1,  pok. 25;

- wysłać pocztą tradycyjną na adres Starostwa Powiatowego w Grudziądzu, ul. Małomłyńska 1, 86- 300 Grudziądz;

- przesłać pocztą elektroniczną na adres: promocja@powiatgrudziadzki.pl, wpisując w tytule „program współpracy na rok 2013”.

 

Poniżej zamieszczamy projekt Programu współpracy powiatu grudziądzkiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami na rok 2013.

Będziemy wdzięczni za włączenie się do prac nad jego brzmieniem.        

 

              STAROSTA

      /-/ Marek Szczepanowski          

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Dorota Kaczerowska
  • opublikował: Administrator Systemu
    data publikacji: 2012-10-19 13:49
  • zmodyfikował: brak informacji
    ostatnia modyfikacja: 2012-10-19 13:51

Metryka

  • opublikował: Administrator Systemu
    data publikacji: 2012-10-19 13:50

« wstecz

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 48713
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2022-11-02 12:02:25