Biuletyn Informacji Publicznej
STAROSTWA POWIATOWEGO W GRUDZIĄDZU

Wyszukiwarka

Odnośniki

Intranet

Zaloguj się
:
:

Przejdź do: www.powiatgrudziadzki.pl

Treść strony

Wyniki otwartych konkursów ofert z zakresu „Kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego” oraz „Wspierania i upowszechniania kultury fizycznej”

Zarząd powiatu grudziądzkiego rozdysponował wczoraj (26 marca br.) środki na wsparcie fundacji i stowarzyszeń zajmujących się realizacją przedsięwzięć kulturalnych i sportowych w naszym regionie. Granty na łączną kwotę ponad  22,6 tys. złotych otrzyma osiem podmiotów pozarządowych.

Na ogłoszony w lutym przez Zarząd Powiatu nabór ofert w otwartym konkursie na wykonanie zadań publicznych przez organizacje pozarządowe odpowiedziało osiem podmiotów. Za kwotę 22,6 tysięcy złotych do końca tego roku zrealizują w sumie 11 zadań publicznych.

Dofinansowanie na realizację imprez kulturalnych otrzymają: Polski Związek Niewidomych Okręg Kujawsko-Pomorski w Bydgoszczy, Stowarzyszenie Razem SMR, Chorągiew Kujawsko-Pomorska Związku Harcerstwa Polskiego Hufiec Grudziądz oraz  Centrum Rehabilitacji im. ks. Biskupa Jana Chrapkaw Grudziądzu. Wsparcie na organizację wydarzeń sportowych trafi m.in. do Fundacji Ochrona Zdrowia i Rehabilitacja Niepełnosprawnych w Łasinie, Uczniowskiego Klubu Sportowego „Orion”, Ligi Obrony Kraju w Bydgoszczy i Autonomicznej -Ludowej Kolarskiej Sekcji STAL w Grudziądzu.

Przyznane przez samorząd powiatu granty pozwolą stowarzyszeniom na organizację imprez sportowych o zasięgu ogólnopolskim, powiatowym i lokalnym. Dzięki dotacjom możliwa będzie organizacja m.in. wyścigów kolarskich, zawodów w radioorientacji i turnieju w tenisie stołowym, a także wydarzeń kulturalnych –  przeglądu twórczości artystycznej niepełnosprawnych, konkursu krasomówczego i przeglądu piosenki harcerskiej.  

Poniżej:

- uchwała nr 66/15/2014 Zarządu Powiatu Grudziądzkiego z 26 marca 2014 r. w sprawie rozstrzygnięcia otwartych konkursów ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu powiatowego w roku 2014 z zakresu Kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego oraz Wspierania  i upowszechniania kultury fizycznej

- Załącznik nr 1 do uchwały

- Załącznik nr 2 do uchwały

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Justyna Osiewicz
  • opublikował: Administrator Systemu
    data publikacji: 2014-03-27 15:22
  • zmodyfikował: Administrator Systemu
    ostatnia modyfikacja: 2014-03-27 15:23

« wstecz

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 45331
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2024-03-01 21:29:19