Biuletyn Informacji Publicznej
STAROSTWA POWIATOWEGO W GRUDZIĄDZU

Wyszukiwarka

Odnośniki

Intranet

Zaloguj się
:
:

Przejdź do: www.powiatgrudziadzki.pl

Treść strony

Wyniki otwartych konkursów ofert z zakresu „Kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego” oraz „Wspierania i upowszechniania kultury fizycznej”

Dzisiaj (15 marca br.) Zarząd Powiatu Grudziądzkiego rozdysponował fundusze na wsparcie organizacji pozarządowych realizujących przedsięwzięcia kulturalne i sportowe w naszym regionie. Dotacje na łączna kwotę 24 tys. złotych otrzyma dziewięć ngo-sów, które zrealizują w sumie 12 zadań publicznych.

Granty na organizację imprez o zasięgu kulturalnym i artystycznym otrzymają m.in. Kujawsko – Pomorskie Towarzystwo Proeuropejskie w Łasinie, Centrum Rehabilitacji im. ks. Biskupa Jana Chrapka w Grudziądzu, Chorągiew Kujawsko – Pomorska Związku Harcerstwa Polskiego Hufiec Grudziądz oraz Stowarzyszenie „Q Przyszłości”.

Dofinansowanie na przeprowadzenie imprez sportowych otrzymają: Fundacja Ochrona Zdrowia i Rehabilitacja Niepełnosprawnych w Łasinie, Uczniowski Klub sportowy „Orion”, Liga Obrony Kraju, Autonomiczna – Ludowa Kolarska Sekcja „STAL”, Centrum Rehabilitacji im. ks. Biskupa Jana Chrapka w Grudziądzu oraz Automobilklub Toruński w Toruniu.

Poniżej:

- uchwała 27/16/2016 Zarządu Powiatu Grudziądzkiego z 15 marca 2016 r. w sprawie rozstrzygnięcia otwartych konkursów ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu powiatowego w roku 2016 z zakresu Kultury, sztuki ochrony dóbr kultury  i dziedzictwa narodowego oraz Wspierania i upowszechniania kultury fizycznej,

- załącznik nr 1 do uchwały,

- załącznik nr 2 do uchwały

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Hanna Arendt
    data wytworzenia: 2016-03-15
  • opublikował: Administrator Systemu
    data publikacji: 2016-03-15 15:04
  • zmodyfikował: brak informacji
    ostatnia modyfikacja: 2016-03-15 15:04

« wstecz

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 43243
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2024-03-01 21:29:19