Biuletyn Informacji Publicznej
STAROSTWA POWIATOWEGO W GRUDZIĄDZU

Wyszukiwarka

Odnośniki

Intranet

Zaloguj się
:
:

Przejdź do: www.powiatgrudziadzki.pl

Treść strony

Szkielet strony zbudowany jest z kilku elementów stałych oraz interaktywnych klawiszy:
- w lewym górnym rogu paska tytułowego znajduje się logo znaczka BIP - który przekierowuje do strony głównej Biuletynu Informacji Publicznej
- na prawo znajduje się nazwa podmiotu oraz herb Powiatu Poznańskiego, który przekierowuje na stronę: http://www.bip.powiatgrudziadzki.pl/

Każda strona serwisu składa się z paska MENU (wykaz grup tematycznych) widocznego po lewej stronie ekranu, który  po wybraniu otwiera zawartość danej podstrony.
W lewym dolnym rogu znajduje się wyszukiwarka. Po wprowadzeniu poszukiwanego hasła, należy potwierdzić przez kliknięcie w pole „szukaj”. Istnieje możliwość przeszukiwania w całym serwisie lub na danej stronie i jej podstronach.

Poniżej wyszukiwarki znajduje się „pole”, które informuje o liczbie odwiedzin na stronie oraz o dacie ostatniej aktualizacji.

W stopce znajdują się informacje o strukturze biuletynu, rejestrze zmian, instrukcji korzystania z biuletynu oraz dane dotyczące redakcji biuletynu.

Informacje umieszczone na stronie opatrzone są nazwiskiem autora wiadomości, a ponadto umieszczona jest data publikacji i ostatniej modyfikacji.

Każdą dostępną informację na stronach serwisu można wydrukować.

Dokumenty specyficzne dla urzędu takie jak oświadczenia majątkowe, formularze, uchwały i inne do pobrania zapisane są w postaci plików o rozszerzeniu pdf. W celu ich odczytania na komputerze powinien być zainstalowany program Acrobat Reader.
Jest to darmowy program dostępny w internecie pod adresem:

http://www.adobe.com/products/acrobat/readstep.html

drukuj ()

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: KS
  • opublikował: Administrator Systemu
    data publikacji: 2007-07-16 11:09
  • zmodyfikował: Administrator Systemu
    ostatnia modyfikacja: 2007-07-16 11:11

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 10953
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2007-07-16 11:11